Dokümanlar
İletişim

Ekibimiz

Ekibimiz
| Anasayfa / Kurumsal / Ekibimiz

Mertkan Zabcı

Genel Müdür

1990 İstanbul doğumludur. Kabataş Erkek Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra dil eğitimi için İngiltere'de St. Clare’s Kolejinde eğitim görmüştür. Lisans eğitimini ise Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik bölümünde tamamlamıştır. Daha sonra profesyonel iş hayatına Tecde Grup bünyesinde ki Boğaziçi Bilgisayarda başlamıştır. Sonrasında farklı sektörlerde tecrübe kazanıp, 2016 yılında aile şirketine dönerek Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. 2017 yılında Tekno Metal Kaplama A.Ş. ‘nin yeni yerine taşınarak yeni yatırımlar yapmasında aktif rol oynamıştır. Mertkan Zabcı evli olup bir çocuk babasıdır.

Olcay Çelik

Üretim & Bakım-Onarım Sorumlusu

1984 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini İstanbul Bahçelievler’de, Lise öğrenimini Bahçelievler Kocasinan Lisesi Müfredat Laboratuvar Okulu’nda tamamladıktan sonra Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Kimya Bölümü’nden mezun olmuştur. İş hayatında çeşitli firmalarda Ar-Ge ve üretim departmanlarında çalıştıktan sonra 2017 yılında Tekno Metal Kaplama ailesine katılmıştr. Şirketimizde Üretim ve Kalite-Kontrol departmanlarının çeşitli birimlerinde çalıştıktan sonra 2019 yılının ikinci yarısında Satınalma ve Bakım-Onarım Sorumlusu pozisyonuna atanmış olup, mevcut görevine devam etmektedir. Evlidir.

Selami Kaya

Personel & Muhasebe Sorumlusu

01.08.1981 ‘de İstanbul’da doğmuştur. İlkokul öğrenimini Halit Ziya UŞAKLIGİL okulunda, orta öğrenimini Yenibosna Lisesi’nde tamamlamıştır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat fakültesinden mezun olduktan sonra çeşitli firmalarda muhasebe sorumlusu olarak görev almıştır. 2018 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik belgesini almıştır.2018 yılında Tekno Metal Kaplama A.Ş ailesine Personel ve Muhasebe Sorumlusu olarak katılmış olup, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Tekno Metal Kaplama Tüm hakları saklıdır.
+90 212 549 97 62

Ömerli Mah. Tuna Sok.. No:18/1 Arnavutköy - İstanbul Arnavutköy - Istanbul


Telif Hakkı © Tekno Metal Kaplama Tüm hakları saklıdır.